Producent pianki poliuretanowej – o firmie

 

Producent pianki poliuretanowej – o firmie 

Firma „JAG” PPH Spółka z o. o., renomowany producent pianki poliuretanowej, swoje początki ma w 1983 roku. Firma posiada wyłącznie polski kapitał, co wyróżnia ją wśród innych firm tego sektora produktów. Od ponad 25 lat naszą specjalnością są pianki poliuretanowe, a dokładnie produkcja i przetwórstwo sztywnych oraz elastycznych pianek poliuretanowych.

 

Elastyczne i sztywne pianki poliuretanowe – nasza oferta

W ofercie znajdują się trzy rodzaje produktów:

Do produkcji pianki wtórnie spienianej (Typ R), kupujemy granulat pianki tapicerskiej w gęstościach: 14 kg/m3  - 40 kg/m3 .

 

Producent pianki poliuretanowej „JAG” PPH Spółka z o. o. obecny jest na polskim rynku od wielu lat, dzięki czemu stał się rozpoznawalny jako solidny partner handlowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i chcąc sprostać najwyższym standardom jakości, nieustannie poszerzamy spektrum działalności i udoskonalamy proces produkcji pianek poliuretanowych.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników, korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu pianka poliuretanowa naszej produkcji jest wyrobem spełniającym najwyższe normy jakościowe, a firma „JAG” PPH Spółka z o. o. jest konkurencyjnym partnerem tak na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

polska firma

19
04.2016
  Firma JAG zatrudni na stanowisku:   Pracownik fizyczny przy produkcji i przetwórstwie pianek poliuretanowych Miejsce pracy: Lisków, woj. wielkopolskie   ...

więcej

19
04.2016
Szanowni Państwo,   Z dniem 18 kwietnia 2016 roku otworzyliśmy sklep internetowy z płytami z pianki elastycznej. W przyszłości będziemy poszerzać asortyment dos...

więcej

zobacz wszystkie
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+