Producent pianki poliuretanowej – o firmie „JAG”

 

Renomowany producent pianki poliuretanowej - firma „JAG” PPH Spółka z o. o. rozpoczęła działalność w 1983 r. Cechą, która nas wyróżnia wśród innych przedsiębiorstw w tym sektorze produktów, jest wyłącznie polski kapitał. Od ponad 30 lat naszą specjalnością są sztywne i elastyczne pianki wytwarzane ze spienionego poliuretanu. Siedziba firmy znajduje się w Liskowie k. Kalisza.

Nasza oferta

Jako producent pianki poliuretanowej gwarantujemy szeroki wybór materiałów, które powstają w naszej firmie z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. Klienci mogą u nas zakupić:

elastyczne pianki poliuretanowe (Typ T),
elastyczne pianki poliuretanowe wtórnie spieniane (Typ R),
sztywne pianki poliuretanowe (Typ PUR).
Do produkcji pianki wtórnie spienianej (Typ R) skupujemy ścinki pianki tapicerskiej w gęstościach od 14 kg/m3 do 40 kg/m3.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Producent pianek poliuretanowych firma „JAG” to rozpoznawalny i solidny partner handlowy. Współpracujemy z Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów i chcąc sprostać najwyższym standardom jakości, nieustannie poszerzamy spektrum działalności i udoskonalamy proces produkcji pianek poliuretanowych.

Nasi Klienci mogą liczyć na produkty wysokiej jakości. Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników, korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu wyroby naszej produkcji spełniają najwyższe normy jakościowe.

 

polska firma

15
05.2020
Informujemy, że pomimo obecnie panującej sytuacji związanej z COVID-19, nasza produkcja i przetwórstwo pianek poliuretanowych cały czas pracuje, a wszystkie zamówienia są ...

więcej

03
07.2019
INFORMACJA O ŚRODKACH BEZPIECZEŃSTWA I SPOSOBACH POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA AWARII PRZEMYSŁOWEJ W ZAKŁADZIE JAG PPH Spółka z o.o.  

więcej

zobacz wszystkie
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na Twiterze
Twitter
Jesteśmy na GMB
GMB
Zapraszamy na nasz blog
BLOG